Velkommen til CERTEGO Stavanger

Vi hjelper deg med dine sikkerhetsløsninger. Fra låser og adgangskontrollsystemer til kamera og alarm – alt etter dine behov. Vi er med deg gjennom hele verdikjeden, fra behovskartlegging og rådgivning til utvikling av løsninger, montasje, drift og service.

Butikk, Service Point og kopiering av nøkler

I butikken hos oss møter du dyktige fagfolk som hjelper deg med å finne gode løsninger på dine sikkerhetsbehov. Vi tilbyr også opphenting av forhåndsbestilte varer samt filing av nøkler mens du venter.

 

adress

Auglendsmyrå 2,
4016 Stavanger

opening hours

Mandag til fredag: 07:00 til 15:00

Kontakt oss

Patrick Serigstad
Patrick Serigstad
Salgskonsulent
926 32 409
Patrick.Serigstad@certego.no
Stian Gilje
Stian Gilje
Salgskonsulent
921 71 260
stian.gilje@certego.no
Kristoffer Idsøe Haavik
Kristoffer Idsøe Haavik
Systemansvarlig/prosjektleder
940 21 610
kristoffer.haavik@certego.no
Eigil Gjeseth
Eigil Gjeseth
Prosjektleder
901 17 373
eigil.gjeseth@certego.no
Egil Gilje
Egil Gilje
Sikkerhetstekniker Adgangskontroll
406 03 410
egil.gilje@certego.no
Leon Larsen
Leon Larsen
Prosjektleder
476 91 203
leon.larsen@certego.no
Stine Charlotte Fodnestøl
Stine Charlotte Fodnestøl
Montasjeleder
940 03 144
stine.charlotte.fodnestol@certego.no
Svein Arne Berg
Svein Arne Berg
Avdelingsleder
945 31 455
svein.arne.berg@certego.no
Fyll ut vårt skjema så kontakter vi deg!