Velkommen til CERTEGO Bergen

Vi hjelper deg med dine sikkerhetsløsninger. Fra låser og adgangskontrollsystemer til kamera og alarm – alt etter dine behov. Vi er med deg gjennom hele verdikjeden, fra behovskartlegging og rådgivning til utvikling av løsninger, montasje, drift og service.

Butikk, Service Point og kopiering av nøkler

I butikken hos oss møter du dyktige fagfolk som hjelper deg med å finne gode løsninger på dine sikkerhetsbehov. Vi tilbyr også opphenting av forhåndsbestilte varer samt filing av nøkler mens du venter.

Står du fastlåst eller har du låst deg ute?

Ring vår vakttelefon på 09145. Våre serviceteknikere er på jobb hele døgnet for å bistå i situasjoner som dette. Les mer om våre låsesmedtjenester i Bergen her.

adress

Fabrikkgaten 3, 5059 Bergen

opening hours

Mandag til fredag: 07:00 til 16:00
OBS: Stengt 6. mai grunnet kurs

Kontakt oss på Ordre

Beathe Lie
Kundebehandler
918 67 720
beathe.lie@certego.no
Wenche Johnsen
Kundebehandler
901 97 437
wenche.johnsen@certego.no
Camilla Grundtvig Hansen
Kundebehandler
970 55 316
Camilla.hansen@certego.no
Arnt Helge Abrahamsen
Teamleder Kundeservice
907 26 573
arnt.helge.abrahamsen@certego.no

Kontakt avdelingsleder og administrasjon

Helge Økland
Avdelingsleder
908 51 635
Helge.okland@certego.no

Kontakt oss på Salg

Thomas Lervik Sagstad
Salgskonsulent
909 43 560
Thomas.sagstad@certego.no
Daniel Glomstad
Salgskonsulent ESS
970 55 313
Daniel.glomstad@certego.no
Arild Oestreich
Salgskonsulent
918 07 411
arild.oestreich@certego.no
Eilif Nistad
Salgskonsulent
481 31 533
eilif.nistad@certego.no
Morten Aasmul
Salgskonsulent
970 51 290
morten.aasmul@certego.no
Espen Vegsund Lie
Salgskonsulent
974 25 590
espen.vegsund.lie@certego.no
Hans Magne Aadland
Prosjektleder
970 51 298
hans.magne.aadland@certego.no
Bjørn Berentsen
Salgskonsulent
982 63 901
bjorn.berentsen@certego.no
Ørjan Rovold-Hansen
Prosjektleder
982 63 854
orjan.rovold.hansen@certego.no
Anni Holmgren
Prosjektleder
918 49 105
anni.holmgren@certego.no
Arne Enæs
Teamleder Salg/service
918 49 108
arne.enaes@certego.no
Trond Erik Markussen
Teamleder prosjekt og ESS
940 22 123
Trond.markussen@certego.no

Kontakt oss i butikken og på lageret

Daniel Håland
Butikkmedarbeider
982 63 895
daniel.haland@certego.no
Stian Sævrøy
Butikkmedarbeider
982 63 895
stian.savroy@certego.no

Kontakt oss på System

Bjarne Lykken
Salgskonsulent system
970 55 305
bjarne.lykken@certego.no
Rita Kristoffersen
System
982 63 892
rita.kristoffersen@certego.no
Gunn Pedersen
System
982 63 892
gunn.pedersen@certego.no
Arnt Helge Abrahamsen
Teamleder System
907 26 573
arnt.helge.abrahamsen@certego.no

Kontakt oss på Montasje

Øyvind Reiersen
Opplæringsleder Montasjeleder
970 51 297
oyvind.reiersen@certego.no
Torstein Folkestad
Montasjekoordinator
982 63 898
torstein.folkestad@certego.no
Fyll ut vårt skjema så kontakter vi deg!