Velkommen til CERTEGO Gjøvik

Vi hjelper deg med dine sikkerhetsløsninger. Fra låser og adgangskontrollsystemer til kamera og alarm – alt etter dine behov. Vi er med deg gjennom hele verdikjeden, fra behovskartlegging og rådgivning til utvikling av løsninger, montasje, drift og service.

Butikk, Service Point og kopiering av nøkler

I butikken hos oss møter du dyktige fagfolk som hjelper deg med å finne gode løsninger på dine sikkerhetsbehov. Vi tilbyr også opphenting av forhåndsbestilte varer samt filing av nøkler mens du venter.

Står du fastlåst eller har du låst deg ute?

Ring vår vakttelefon på 09145. Våre serviceteknikere er på jobb hele døgnet for å bistå i situasjoner som dette. Les mer om våre  låsesmedtjenester på Gjøvik her.

adress

Kallerudsvingen 5, 2815 Gjøvik

opening hours

Mandag til fredag: 08:00 til 16:00

phone

Sentralbord: 61 14 56 00
Døgnservice: 09145

Kontakt oss

Tommy Kildal
Tommy Kildal
Avdelingsleder
940 22 377
tommy.kildal@certego.no
Espen Sørgen
Espen Sørgen
Regionsjef
992 72 721
espen.sorgen@certego.no
Kjetil Solhaug
Kjetil Solhaug
Montasjeleder
469 28 060
kjetil.solhaug@certego.no
Alf Einar Olsen
Alf Einar Olsen
Senior Salgskonsulent
950 57 168
alf.einar.olsen@certego.no
Gunvor Berg
Gunvor Berg
Salgskonsulent
917 65 693
gunvor.berg@certego.no
Henning Tomtsveen
Henning Tomtsveen
Salgskonsulent
908 33 801
henning.tomtsveen@certego.no
Jan Ove Andreassen
Jan Ove Andreassen
Salgskonsulent
902 38 021
jan-ove.andreassen@certego.no
Thomas Kleppe
Thomas Kleppe
Salgskonsulent
416 89 757
Thomas.kleppe@certego.no
Vahid Jakupovic
Vahid Jakupovic
Prosjektleder
940 18 055
vahid.jakupovic@certego.no
Trond Engebretsen
Trond Engebretsen
Prosjekt ingeniør/ teknisk support
975 48 639
trond.engebretsen@certego.no
Fyll ut vårt skjema så kontakter vi deg!