Velkommen til CERTEGO Drammen

Vi hjelper deg med dine sikkerhetsløsninger. Fra låser og adgangskontrollsystemer til kamera og alarm – alt etter dine behov. Vi er med deg gjennom hele verdikjeden, fra behovskartlegging og rådgivning til utvikling av løsninger, montasje, drift og service.

Butikk, Service Point og kopiering av nøkler

I butikken hos oss møter du dyktige fagfolk som hjelper deg med å finne gode løsninger på dine sikkerhetsbehov. Vi tilbyr også opphenting av forhåndsbestilte varer samt filing av nøkler mens du venter.

Døgnvakt Låsesmed 24/7

Står du fastlåst, mistet nøklene eller har du låst deg ute? Ring vår vakttelefon på 09145. Våre serviceteknikere er på jobb hele døgnet for å bistå i situasjoner som dette. Les mer om våre låsesmedtjenester i Drammen her.

Send oss en forespørsel
SIF_Bronseklubben_

adress

Bjørnstjerne Bjørnsons gate 118
3044 Drammen

opening hours

Butikk: Mandag til fredag: 08:00 til 16:00

Kontakt oss

Hans Berger
Hans Berger
Avdelingsleder
906 59 121
hans.berger@certego.no
Jan Erik Tøftum
Jan Erik Tøftum
Montasjeleder
982 63 939
jan.erik.toftum@certego.no
Jan Halvard Landbø
Jan Halvard Landbø
Salgskonsulent
989 00 937
jan.halvard.landbo@certego.no
Michael Nyberg
Michael Nyberg
Salgskonsulent
941 94 194
michael.nyberg@certego.no
Eirik Brynildsen
Eirik Brynildsen
Salgskonsulent
457 27 901
eirik.brynildsen@certego.no
Erik Bergan
Erik Bergan
Prosjektleder
971 61 122
erik.bergan@certego.no
Robin Fjeld Bjerkelund
Robin Fjeld Bjerkelund
Prosjektleder
940 15 005
robin.fjeld.bjerkelund@certego.no
Terje Nilsen
Terje Nilsen
Butikkansvarlig
982 63 871
terje.nilsen@certego.no
Asle Gravdal
Asle Gravdal
Lageransvarlig
957 43 813
asle.gravdal@certego.no
Fyll ut vårt skjema så kontakter vi deg!