Velkommen til CERTEGO Storo

Vi hjelper deg med dine sikkerhetsløsninger. Fra låser og adgangskontrollsystemer til kamera og alarm – alt etter dine behov. Vi er med deg gjennom hele verdikjeden, fra behovskartlegging og rådgivning til utvikling av løsninger, montasje, drift og service.

Døgnvakt Låsesmed 

Står du fastlåst, mistet nøklene eller har du låst deg ute? Ring vår vakttelefon på 09145. Våre serviceteknikere er på jobb hele døgnet for å bistå i situasjoner som dette. Les mer om våre låsesmedtjenester i Oslo her.

Salg og Prosjektavdeling

På vår avdeling på Storo sitter vår salg og prosjektavdeling. Send oss gjerne en mail dersom du ønsker å booke et møte med en av våre salgskonsulenter eller ønsker å avtale tid for befaring. Besøk også gjerne vår butikk på Alnabru hvor du møter dyktige fagfolk som hjelper deg med å finne gode løsninger på dine sikkerhetsbehov. På Alnabru tilbyr vi også opphenting av forhåndsbestilte varer samt filing av nøkler mens du venter. Les mer om vår butikk på Alnabru her.

adress

Vitaminveien 1A, 0485 Oslo, Norge

opening hours

Salgskontor: Mandag til fredag  08:00 til 16:00
Døgnvakt: 24/7 alle dager

Kontakt oss på Service og Ettermarked

Haakon Haugsvær
Haakon Haugsvær
Avdelingsleder Service
957 06 982
haakon.haugsvaer@certego.no
Marlene Kongshaug
Marlene Kongshaug
Montasjeleder
457 39 761
marlene.kongshaug@certego.no
Evelina Eriksson
Evelina Eriksson
Salgskoordinator
404 98 628
evelina.eriksson@certego.no
Terje Krogstad
Terje Krogstad
Salgskonsulent
901 01 944
terje.krogstad@certego.no
Bjørn Våregg
Bjørn Våregg
Salgskonsulent
907 55 552
bjorn.varegg@certego.no
Tomas Hagen
Tomas Hagen
Butikk- og lagermedarbeider
982 63 858
tomas.hagen@certego.no
Kristofer Nilsson
Kristofer Nilsson
Butikk- og lagermedarbeider
982 63 947
kristofer.nilsson@certego.no

Kontakt oss på Prosjekt

Fredrik Loge
Fredrik Loge
Montasjeleder Prosjekt
474 69 705
fredrik.loge@certego.no
Terje Løwer
Terje Løwer
Prosjektleder
901 85 460
terje.lower@certego.no
Tore Ringstad
Tore Ringstad
Prosjektleder
459 75 991
tore.ringstad@certego.no
Knut Gundersen
Knut Gundersen
Prosjektleder
901 01 943
knut.gundersen@certego.no
Ann Katrin Pettersen
Ann Katrin Pettersen
Prosjektleder
918 98 807
ann.katrin.pettersen@certego.no
Heidi Sparby
Heidi Sparby
Prosjektleder
917 51 890
heidi.sparby@certego.no
Jeanette Haugen
Jeanette Haugen
Prosjektleder
918 98 803
jeanette.haugen@certego.no
Lars Kristian Framstad
Lars Kristian Framstad
Prosjektingeniør
970 50 170
lars.kristian.framstad@certego.no
Arvid Nyholm
Arvid Nyholm
Prosjektingeniør
970 68 981
arvid.nyholm@certego.no
Kenneth Kærnæ
Kenneth Kærnæ
Prosjektingeniør
400 70 950
Kenneth.Kaernae@certego.no
Kjell Ivar Næss
Kjell Ivar Næss
Prosjektingeniør
917 96 212
kjell.ivar.naess@certego.no
Fyll ut vårt skjema så kontakter vi deg!