Administrasjon Norge

Ønsker du å komme i kontakt med oss for å avtale et møte eller befaring, eller trenger du hjelp fra en sikkerhetstekniker? Kontakt din nærmeste CERTEGO avdeling. Hvis saken haster, ring vår døgnåpne vaktservice på tlf 09145.

Ved henvendelser til Regnskap:
Telefon: 474 50 330
E-post: regnskap@certego.no

Besøksadresse:
Fabrikkgaten 5
5059 Bergen

Postadresse til CERTEGO AS:
CERTEGO AS
Postboks 2497 Solheimsviken
5824 Bergen

E-post: post@certego.no
Organisasjons nr: NO 977023637 MVA

Vi ønsker fortrinnsvis å motta faktura som EHF, men kan også motta faktura som pdf vedlegg til mail sendt til: fakturamottak@certego.no

Kontakt oss

Rolf Gunnar Reisænen
Managing Director
+47 951 94 200
rolf.gunnar.reisenen@certego.no
Tonje Heggem Helstad
HR Manager
456 95 656
tonje.heggem.helstad@certego.no
Espen Sørgen
Regional Manager Mid/North
992 72 721
espen.sorgen@certego.no
Erling Edvardsen
Regional Manager - East
479 29 000
erling.edvardsen@certego.no
Magnus Högnäs
Purchase & Supply Chain Manager
404 37 117
magnus.hognas@certego.no
Lars Erik Høylie
Operations Development Manager
913 78 075
lars.erik.hoylie@certego.no
Knut Willy Rydz Larsen
National Sales Manager
977 33 966
knut.willy.larsen@certego.no
Kjersti Larsen
HSEQ Manager
+47 977 45 413
kjersti.larsen@certego.no
Camilla M. Lindberg
Marketing & Communication Manager
+47 909 54 793
camilla.marie.lindberg@certego.no
Jørgen Sætre
IT Service Delivery Manager Support
915 78 516
jorgen.saetre@certego.no
Fyll ut vårt skjema så kontakter vi deg!